Formularz kontaktowyKontakt

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Patryk Graczyk

ul. Libelta 26/6, 61-707 Poznań

filia: ul. Piłsudskiego 62, 64 - 600 Oborniki

tel. 618553552, 604 785 937

e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza Kancelaria Adwokacka zajmuje się dla Państwa obsługą wszelkiego typu standardowych postępowań sądowych, a także dba o fachowe doradztwo prawne na rzecz swoich Klientów. Potrafimy godnie reprezentować każdego, niezależnie od ciężaru gatunkowego sprawy oraz stopnia jej skomplikowania. Dogłębna analiza oraz wybór najbardziej optymalnego rozwiązania to podstawa działalności, jaką za każdym razem podejmuje nasz adwokat. Oborniki to miasto, gdzie oprócz Poznania, posiadamy filię naszej kancelarii.

Z usług prawnych, jakie oferuje Państwu nasz adwokat w Obornikach, mogą korzystać zarówno osoby fizyczne, jak i firmy. By sprostać potrzebom naszych Klientów zajmujemy się świadczeniem zarówno stałej obsługi prawnej oraz prowadzeniem spraw w ramach udzielenia nam jednorazowego pełnomocnictwa.

Korzystając z pomocy naszego adwokata w Obornikach mają Państwo gwarancję rzetelnej i kompetentnej obsługi. Warunki współpracy, jakie oferujemy naszym Klientom, są w pełni klarowne. Zawsze dążymy do sukcesu i pozytywnego rozwiązania sprawy dla naszych Klientów. Do działania motywuje nas, osiągnięcie zadowolenia osób chcących skorzystać z naszej pomocy, które osiągamy poprzez wysoka skuteczność naszych usług. Nasz adwokat znajduje się w Obornikach, jesteśmy otwarci na każdą współpracę. Państwa sukces to triumf naszej Kancelarii Adwokackiej!

Lokalizacja